0

Шаянські джерела вже кілька століть ваблять до себе туристів і людей, які хочуть оздоровити свій організм. І це не дивно, адже вода, яка тече з них, здатна дати людині нові сили, нормалізувати його обмін речовин і загальне самопочуття. Але як отримати від оздоровлення ще і максимальне задоволення?

Сьогодні відпочинок в Шаяні неможливо уявити без різних оздоровчих процедур. Наприклад, готельний комплекс «Едельвейс» вам запропонує водолікування за допомогою перловою ванни на території санаторію «Шаян». Одне тільки назва цієї процедури викликає інтерес і змушує чекати чогось незвичайного, ніжного і приємного. І це так і є.

Оздоровлення в Шаяні з допомогою перловою ванни – це найприємніше і дієве використання всіх цілющих властивостей шаянських вод. Така процедура є один з різновидів гідромасажу, в процесі якого лікувальна вода Шаяна змішуючись з повітрям, утворює маленькі бульбашки, які візуально дуже нагадують перлини.

Сьогодні перлинні ванни пропонують у багатьох косметичних салонах, де в воду додається сіль, різні мінеральні домішки і багато інших речовин. Але водолікування в Шаяні не вимагає таких маніпуляцій, так як вода шаянських джерел спочатку збагачена корисними речовинами і має цілющі властивості. А перлова ванна тільки підсилює їх дію на організм і допомагає шкірі насититися всім тим, що дають нам ці чудодійні води. А щоб ще більше посилити лікувальний і косметичний ефект, санаторій Шаян запропонує вам перлову ванну з додаванням різних трав’яних екстрактів.

Як діє перлова ванна?

Потрапивши на водолікування в Шаяні і прийнявши перлову ванну, ви тут же зможете повністю розслабитися і поліпшити загальне самопочуття. Сучасній людині, який постійно перебувати в шаленому ритмі життя, повне розслаблення тіла і занурення з стан релаксу, здасться просто казкою.

Але крім цього перлова ванна в Шаяні володіє і іншими корисними властивостями:

  • Вона покращує роботу внутрішніх органів і стан шкіри, оскільки стимулює кровообіг.
  • Вона зупиняє запальні процеси і допомагає їх розсмоктуванню.
  • Перлова ванна з водою Шаяна зробить вашу шкіру більш пружною і красивою, так як наситить її киснем і іншими корисними речовинами.
  • Водотерапія в Шаяні з допомогою такої ванни допоможе вам усунути спазми і повністю розслабити м’язи.
  • При стресі або безсонні відпочинок в Шаяні з застосуванням перлинних ванн допоможе поліпшити сон і позбутися від депресивних станів.
  • Така процедура зменшить біль в суглобах і спині.

Звичайно, перлова ванна не здатна замінити людині лікування традиційними методами, але вона прекрасно служить у вигляді допоміжної процедури і рекомендована лікарями.