Екскурсія в Берегово (Закарпаття): подорож крізь час

Вирушаючи на відпочинок в Закарпатті, не можна відмовити собі в задоволенні побувати в самих старовинних і тому цікавих його місцях. Крім пам’яток історії та культури, ви дізнаєтеся багато дивного, поринете в світ легенд та гуцульського колориту. Один з найбільш пам’ятних екскурсійних маршрутів, які може вам запропонувати готель в Шаяні – поїздка в старовинне містечко Берегово. Що ж у цій подорожі такого незабутнього? Судіть самі!

Столиця закарпатського вина

Якщо Шаян – це столиця карпатських мінеральних вод, до Берегово – воістину, столиця виноробства. На самому початку весни винороби з лицарського ордену Святого Венцела проводять барвистий фестиваль. Але, якщо вам пощастило потрапити в Берегово в інший час, тут є чим зайнятися: екскурсії по винних погребах з дегустацією кращих виробів – чим не нагорода подорожньому?

Термальні джерела

Побачити Берегово – це ще не повноцінний відпочинок в Карпатах. Особлива краса – це термальні басейни містечка, де в будь-який час року – не просто вода певної температури, але ще й абсолютно «здорова», насичена мінералами та мікроелементами, важливими для оздоровлення організму. Якщо вам сподобалося, можна залишитися. На території спорткомплексу «Закарпаття» готель (і не одна) може похвалитися особливим комфортом і приємною вартістю проживання. А якщо врахувати, що готель в Шаяні має приємну особливість – водопровід з мінеральною питною водою, то її прийом всередину разом з купанням в термоісточніках дорівнює цілому курсом терапії. Варто лише потрапити в Шаян, замовити номер в готелі «Едельвейс» і проїхатися в Берегово з екскурсією.

Подорож у часі

Якщо ж вас більше цікавлять замки, собори і музеї, в Берегово і це присутнє в повному обсязі! Пройшовшись по вуличках міста, можна надихатися старовиною, милуючись місцевим Берегівським Лувром, Бетленовскім замком, римо-католицьким костелом Воздвиження Чесного Хреста. Ось це буде справжній відпочинок в Закарпатті!