+380968851001, +380666792992     edelweiss-shayan@ukr.net

Отель «Эдельвейс» в селе Шаян

Якщо ви обираєте курорт для відпочинку та лікування, зверніть свою увагу на можливість провести незабутній відпочинок в Шаяні.

В мрійливому затінку зелених гір, оповитій лісами місцині, в незайманому куточку Закарпаття розкинулось село Шаян, з однойменним курортом.

Курорт Шаян славний своєю чудодійно-лікувальною водою, яка додає життєвих сил Вашому тілу, а незрівнянна навколишня природа стає еліксиром для Вашої душі.

Унікальність курорту Шаян в тому, що з однієї сторони магічна велич гір, оповита дрімучими лісами, в які можна вирушати на «тихе» полювання. З іншого – незрівнянне озеро «Силоамська купальня» з необхідною інфраструктурою для відпочинку на сонці.

Один з кращих серед готелів в Шаяні - готель «Едельвейс», місце для відпочинку на відомому курорті Шаян, багатому джерелами цілющої мінеральної води. Відвідавши нас, Ви опинитеся в ідеальному місці, оповитому сімейним затишком для відпочинку наодинці з природою.

Готельний комплекс "Едельвейс" - 3-ох поверхова будівля 2009 року забудови, з номерів якого можна споглядати розташовані в безпосередній близькості гори. Для комфортного відпочинку в готелі "Едельвейс" пропонуються різноманітні варіанти розміщення гостей: двокімнатні люкси та напівлюкси для сімейного відпочинку з дітьми, а також стандартні двомісні номери, в яких, за попереднім узгодженням, можна доставити додаткове спальне місце. Найбільш приємним бонусом відпочинку в Шаяні є безпосередня близькість курорту з лікувально-термальними басейнами з мінеральною термальною водою у с. Велятино, що знаходяться на відстані 10 км. від готелю.

Готель «Едельвейс» органічно розташувався в мальовничому місці в Шаяні, поруч з гірським потічком, де, виходячи на балкони, можна чути заспокійливе його дзюрчання, і поруч тільки небо, гори, ліс, завжди свіже гірське повітря, а неподалік – прекрасне озеро «Силоамська купальня».

Для якісного лікування на курорті можна також придбати курсівки для лікування на базі санаторіїв "Шаян" та "Карпатія", які знаходяться близько від готелю "Едельвейс". Для того, щоб відпочинок у готелі був насиченим, ми запропонуємо Вам різноманітні екскурсії по історичних місцях Закарпаття, на форельні господарства та ін. Для зимового відпочинку на території с. Шаян функціонує 300 метровий підйомник, а у сусідньому селі Велятино - 800 метровий підйомник.

В кожному номері готелю «Едельвейс» Ви відчуєте атмосферу домашнього затишку та присутність усіх предметів, необхідних для побуту. Ви можете забронювати номер в готелі «Едельвейс» в будь-який час доби, використовуючи систему онлайн-бронювання в закладці «бронювання та ціни» нашого сайту. Ви будете здивовані цінами на номери в готелі «Едельвейс», де якість поєднується з оптимальною ціною.

Якісний відпочинок та лікування неможливі без здорового харчування. Саме тому, в готелі «Едельвейс» функціонує кафе де, за Вашим замовленням, приготують найрізноманітніші страви домашньої кухні з натуральних продуктів закарпатських домогосподарств.

Бажаючі можуть зайнятися риболовлею, піти в ліс за грибами, а на тих, хто любить більш активний відпочинок, чекають найрізноманітніші екскурсії відомими куточками Закарпаття, а також всієї України.

Ми можемо гарантувати, що одного разу опинившись у нашому готелі Вам захочеться повертатись сюди знову і знову.