ДОТИК ЗДОРОВ’Я Posted Май 27, 2017

0

«Я відчуваю себе здоровим» — усім зрозуміла фраза на слух, та останнім часом ми вже рідше промовляємо її вголос. Але практично КОЖЕН ЩОДНЯ скаржиться на: головний біль, біль у спині, ногах, суглобах, м’язах…БІЛЬ! Такий недоречний, але й такий невід’ємний атрибут життя сучасної людини. Як давно Ви відчували себе здоровим? А чи відчували Ви ЗДОРОВ’Я НА ДОТИК?

Ні? Тоді сам час пакувати валізу та вирушати у незабутню подорож до села Шаян, що на Закарпатті. Зупинитись однозначно рекомендуємо у готелі «Едельвейс», адже тільки тут Ви відчуєте справжній дотик здоров’я.

Саме у готелі «Едельвейс» (село Шаян), Ви познайомитесь із знавцем усіх точок людського тіла. Кожен дотик професіонала своєї справи з одного боку – забере напруження та застій, а з іншого – подарує релакс та насолоду. Ось він – дотик здоров’я!

Досвід роботи нашого масажисту говорить сам за себе, адже Вам пропонується довгий список видів послуг – усе залежить від Ваших потреб та бажань! А ще, масаж – це активний лікувальний метод. Якщо Ви втомились – він допоможе відпочити, а якщо Вас турбують дискомфортні відчуття у тілі – біль «як рукою зніме» (у прямому значенні !).

Не забувайте: масаж – це профілактика захворювань! Він спрямований на зміцнення організму і підвищення його опірності до простудних захворювань, проблем з кістково-м’язовим скелетом. Масаж лікує душу і тіло!

Тож готуйтесь відчути дотик здоров’я у готелі «Едельвейс» в Шаяні. Чи Вам ще потрібні аргументи? Якщо так – вони тут!